Zastępstwo od 14.12. do samotnego seniora 53506 Hönningen 1700€ +350€ bonus świąteczno-noworoczny

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Bonn , Berlin , Aurich , Niemcy

Opis stanowiska

Dojazd: 14.12
Stawka: 1700€ (dobry) / 1650€ (mocny komunikatywny)   +350€ bonus świąteczno-noworoczny
Miejscowość: 53506 Hönningen

Poszukujemy niepalącą opiekunki z komunikatywnym lub dobrym niemieckim.

Do opieki:
-  senior (97 lat, ok 80 kg, cm, PG4) – rolator/wózek (obiema rękoma podciągnąć), z inkontynencją (pieluchomajtki- ale zazwyczaj w ciągu dnia zdąży do toalety), po udarze, nadciśnieniem i problemami z krążeniem. Pan nosi okulary. Wymaga pomocy przy chodzeniu do toalety, ubieraniu się oraz kąpieli/pielęgnacji ciała. Przychodzi Pflegedienst kilka razy w ciągu dnia: leki, kąpiel. BEZ NOCEK.

Zadania opiekunki:
Wsparcie seniora w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów, gotowanie) oraz wspólne spędzanie czasu (spacery, rozmowy). Jest ogrodnik i ktoś kto przychodzi myć okna, jest też osoba która robi zakupy. Podczas codziennych przerw senior może zostać sam, natomiast podczas dłuższych przerw przychodzi inna agencja.

Warunki mieszkaniowe:
Dom jednorodzinny na wsi ok. 200 mkw z ogródkiem zimowym. Dla opiekunki własny pokój, łazienka TV i internet.
Wyposażenie: krzesło toaletowe i prysznicowe, lift, łóżko pielęgnacyjne, lift schodowy

Wymagania

dobry niemiecki, referencje

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.