Zastepstwo od ZARAZ za 1700€ do seniorki z cukrzycą 31157 Sarstedt

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Bonn , Berlin , Aurich , Niemcy

Opis stanowiska

Dojazd: od zaraz
Stawka: 1700 € / 1650€
Miejscowość: 31157 Sarstedt

Poszukujemy opiekunki z komunikatywnym lub dobrym niemieckim. Palenie tylko na zewnątrz.

Do opieki:
-  seniorka (91 lat, 64 kg, 160 cm, PG4) – laska/rolator, z demencją, cukrzycą, artrozą i problemami z sercem. Podopieczna nosi aparat słuchowy i okulary. Seniora samodzielnie się ubiera i chodzi do toalety. Pomóc trzeba się przy kąpieli – wskazówki. BEZ TRANSFERU, BEZ NOCEK (b. rzadko się zdarza by seniorka w nocy potrzebowała pomocy).
2x dziennie przychodzi Pflegedienst (pończochy przeciwzakrzepowe).
Seniorka interesując się tańcem, lubi spędzać czas w ogrodzie i chodzić na spacery.

Seniorka mieszka z synem i jego żona (oni w mieszkaniu do góry). Seniorka będzie chodzić do Tagespflege aby zapewnić opiekunce czas wolny (2-3x dziennie).

Zadania opiekunki:
Wsparcie seniorki w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów, gotowanie) oraz wspólne spędzanie czasu (spacery, rozmowy). 2-3x w tygodniu przychodzi sprzątaczka.

Warunki mieszkaniowe:
Mieszkanie 100 mkw z ogrodem i tarasem blisko centrum miasta. Na zakupy ok. 10 min pieszo. Dla opiekunki własny pokój, TV i internet. Jest rower. Wyposażenie: krzesło prysznicowe

Wymagania

komunikatywny lub dobry niemiecki, referencje

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.