Zastępstwo od 09.12 do 38162 Cremlingen- do samotnej seniorki 1600€ +350€ BONUS świateczno-noworoczny

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Bonn , Berlin , Aurich , Niemcy

Opis stanowiska

Dojazd: 09.12
Stawka:  1600 € +350€ bonus świąteczno-noworoczny
Miejscowość: 38162 Cremlingen/Weddel

Poszukujemy opiekunki z komunikatywnym lub dobrym niemieckim. Palenie tylko na dworze.

Do opieki:
-  Seniorka (94 lat, 75 kg, 160 cm, PG3)  z osteoporozą, artrozą i niewydolnością serca. Pani ma lekkie problemy ze wzrokiem i słuchem. Potrzebuje pomocy przy ubieraniu się i kąpieli/pielęgnacji. Seniorka samodzielnie korzysta z toalety – porusza się o rolatorze. Po schodach seniorkę trzeba prowadzić. Seniorka czasami w nocy wstaje do toalety (rzadko potrzebna pomoc opiekunki). Seniorka jest bardzo sympatyczną i miłą osobą. Bardzo lubi swój ogród i spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Zadania opiekunki:
Wsparcie seniorki w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów) oraz wspólne spędzanie czasu (spacery, rozmowy).

Warunki mieszkaniowe:
Dom jednorodzinny położony na terenie wiejskim z tarasem i ogrodem. Dla opiekunki własny pokój, internet.
- zakupy można zrobić w pobliżu (Netto – 5 min pieszo),
- na wyposażeniu jest rolator, krzesło prysznicowe.

Wymagania

komunikatywny lub dobry niemiecki, referencje

Nasza oferta

Oferujemy tylko sprawdzone zlecenia, super warunki mieszkaniowe dla opiekunów, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i przemiłych koordynatorów w Polsce i w Niemczech.