Tokarz narzędziowy/ Finlandia

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Lahti , Lohja , Finlandia

Opis stanowiska

Poszukujemy wykwalifikowanego tokarza narzędziowego do pracy m.in. na tokach manualnych Kramarorsk 1A665 lub TOSS. Wykonywane elementy o maksymalnej o długości 14 metrów, ciężarze 50 ton i średnicy 1,75m. W produkcji również elementy o mniejszych gabarytach, m.in. lemiesze/wiadra dla przemysłu stoczniowego i ciężkiego, walce dla przemysłu papierniczego.

Opis stanowiska:
• przygotowanie elementów do obróbki,
• dobór narzędzi,
• samodzielna obróbka tokarska/frezerska oraz wiercenie elementów na podstawie dokumentacji> np. przygotowanie rysunku technicznego na podstawie elementu próbnego a nastepnie produkcja seryjna
• kontrola wymiarowa detali>tolerancje - 0,01-0,03mm

Wymagania

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
• doświadczenie w zakresie doboru narzędzi i parametrów obróbki,
• dobra znajomość obsługi narzędzi pomiarowych,
• sumienność, rzetelność w realizacji powierzonych zadań,
• dobra organizacja pracy,
• mile widziana znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego, pozwalająca na komunikację w miejscu pracy

Nasza oferta

Oferujemy:
• dobre warunki pracy i atrakcyjną stawkę godzinową
• stałość w zatrudnieniu,
• pomoc w zorganizowaniu podróży do Finlandii
• zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym – czynsz 200 €/miesiąc
• pomoc w rejestracji oraz sprawach urzędowych