Tokarz CNC - Fanuc

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Kokkola , Finlandia

Opis stanowiska

Poszukujemy wykwalifikowanego programisty CNC dla naszego klienta w Centralnej Finlandii.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i edytowanie programów oraz obsługę tokarek oraz centrów CNC Daewoo, Doosan, Goodway, Puma ze sterownikami Fanuc.

Wymagania

Wymagania pracodawcy:
- udkoumentowane doświadczenie w pracy ze sterownikami Fanuc na tokarkach CNC (np. Nakamura Tome WY/150, Puma 350-700)
- umiejętność edytowania i/lub tworzenia programów CNC
- znajomość języka angielskiego (pozwalająca na swobodną komunikację w miejscu pracy),
- umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych, analityczne myślenie, zorientowanie na wyniki, umiejętność pracy samodzielnej

Nasza oferta

Oferujemy:
- pomoc w zorganizowaniu podróży do Finlandii i zwrot kosztów podróży
- zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym (1 osoba/pokój-najczęściej mieszkania dwupokojowe) – czynsz 200€/miesiąc
- pracę na dłuższy czas (urlopy / wolne do uzgodnienia)
- atrakcyjną stawkę godzinową, plus dodatki wynikające z fińskiego prawa (podstawa brutto 15/h + dodatki, m.in +6,3% dodatku za czas pracy -co daje 15,95€/h + ew. dodatki zmianowe np. +1,23€/h dodatku do II zmiany)
- pomoc w rejestracji oraz sprawach urzędowych
- opiekę medyczną oraz ubezpieczenie wypadkowe
- opiekę koordynatora
- wszystkie podpisywane z pracownikiem dokumenty w języku polskim i fińskim

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV dołączonego do aplikacji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.