Spawacz MIG/MAG, monter, Szwecja

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Jönköping , Szwecja

Oferujemy

  • pracę od zaraz na pełen etat z możliwością nadgodzin
  • współpracę na minimum 6 miesięcy
  • elastyczne warunki zatrudnienia – w oparciu o umowę szwedzką lub własną działalność
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zjazdów do domu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • pomoc naszych konsultantów w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem zatrudnienia, jak i po rozpoczęciu pracy

Nasz przyszły współpracownik, czyli TY:

  • posiadasz doświadczenie w branży spawalniczej (metoda MIG/ MAG)
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • potrafisz odczytywać rysunki techniczne
  • masz prawo jazdy kat. B oraz posiadasz własny samochód
  • chcesz podjąć pracę za granicą

Twoje zadania na nowym stanowisku to m.in.:

  • spawane metodą MIG/MAG oraz montaż konstrukcji
  • prace szlifierskie i obróbka metali
  • obsługa narzędzi do cięcia blachy
  • obsługa giętarki

Jeśli spełniasz powyższe warunki oraz czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie – czekamy na Twoje CV!