Mechanik naczep z przeszkoleniem, Holandia

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Venlo , Holandia

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia mechanicznego lub doświadczenia w warsztacie
  • pasji do mechaniki i chęci ciągłego doskonalenia
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (mile widziana)
  • prawa jazdy kategorii B
  • chęci podjęcia pracy za granicą

Co zyskasz:

  • profesjonalne szkolenie na stanowisku mechanika naczep
  • długoterminową współpracę z renomowanymi serwisami
  • pracę na pełen etat z możliwością nadgodzin
  • elastyczne warunki zatrudnienia – w oparciu o umowę lub własną działalność
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • możliwość zjazdów do domu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • zakwaterowanie
  • pomoc naszych konsultantów w formalnościach związanych z zatrudnieniem i opiekę po rozpoczęciu pracy

Twoje zadania na nowym stanowisku:

  • diagnostyka i naprawa układów mechanicznych, elektrycznych i hydraulicznych
  • remonty podwozia
  • usuwanie uszkodzeń burt i plandek
  • naprawy powypadkowe
  • przygotowanie do przeglądu technicznego (MOT)

Jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie i chcesz rozwijać się w ciekawym, pełnym wyzwań zawodzie, czekamy właśnie na Twoją kandydaturę!

Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij swoją karierę w fascynującej branży mechanicznej!