Spawacz MIG/MAG (Szwecja)

Stawka

197.00 SEK
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Malmö , Lund , Sundsvall , Szwecja

Opis stanowiska

Oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach duńskich – kontrakt według duńskiej umowy związkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie 197 SEK brutto / godzinę
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • szybki proces rekrutacji – formalności załatwione nawet w 2 dni!
  • pełne świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
  • wsparcie naszych Konsultantów i opieka koordynatora
  • składki emerytalne
  • respektowane prawo do urlopu
  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. angielskim na potrzeby rekrutacji)

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:
  • praca na hali produkcyjnej
  • spawanie elementów stalowych
  • praca przy produkcji balustrad i schodów stalowych, logotypów
  • obróbka i cięcie metali
  • wykonywanie prac spawalniczych metodą MIG/MAG
  • obsługa narzędzi do cięcia blach, giętarek / prac szlifierskich i obróbki metalu
  • praca na podstawie rysunków technicznych

Wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego
  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • prawo jazdy kat. B i samochód

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.