Spawacz MIG

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Alavus , Tampere , Finlandia

Opis stanowiska

Poszukujemy spawacza MIG dla naszego kontrahenta z Zachodniej Finlandii.
Spawanie stali czarnych, nierdzewnych. Kontrakt na dłuższy czas.

Wymagania

Doświadczenie w spawaniu stali  metodą MIG 131, gotowość do pracy na dłuższy czas - możliwe zjazdy do Polski.

Nasza oferta

Oferujemy:
- pomoc w zorganizowaniu podróży do Finlandii oraz zwrot kosztów podróży
- atrakcyjną stawkę godzinową, plus dodatki wynikające z fińskiego prawa
- zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym (1 osoba/pokój) – czynsz 200€/miesiąc
- pracę na dłuższy czas, w perspektywie możliowść przejścia bezpośrednio do klienta
- pomoc w rejestracji podatkowej oraz sprawach urzędowych
- ubezpieczenie wypadkowe
- wszystkie podpisywane z pracownikiem dokumenty są w języku polskim i fińskim

Zainteresowane osoby prosimy o CV.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.