Spawacz MIG - 131 oraz TIG

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Tampere , Finlandia

Opis stanowiska

Poszukujemy spawaczy-monterów MIG/TIG oraz MIG dla nszych kontrahentów w róznych zakładach produkcyjnych na ternie Finlandii. Praca od zaraz!
MIG/TIG – spawanie na obrotniku stali czarnych 1mm-100mm
MIG – 131 – spawanie elementów kontenerów/cystern aluminiowych
Oferujemy atrakcyjne stawki i pracę od zaraz!
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV

Wymagania

Doświadczenie spawalnicze

Nasza oferta

Oferujemy:
- pomoc w zorganizowaniu podróży do Finlandii
- zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym (1 osoba/pokój) – czynsz 200€/miesiąc
- pracę na dłuższy czas
- atrakcyjną stawkę godzinową, plus dodatki wynikające z fińskiego prawa (podstawa brutto od 15€/h + dodatki, m.in +6,3% dodatku za czas pracy, ew. dodatki zmianowe np. +1,19€ dodatku do II zmiany)
- pomoc w rejestracji oraz sprawach urzędowych tłumacza PL-FI
- opiekę medyczna oraz ubezpieczenie wypadkowe
- wszystkie podpisywane z pracownikiem dokumenty są w języku polskim i fińskim