Ślusarz

Kategoria

Ślusarz , Warsztat

Lokalizacja

Sliedrecht , Holandia

Ślusarz

Sliedrecht (Holandia)

Numer referencyjny: V-058044/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Obróbka metalu wypalanie, wierceniu, sczepianiu
  • Praca na podstawie rysunku technicznego

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziany samochód prywatny)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 540€ netto/40h - kwota po wszystkich odtrąceniach za podatki, ubezpieczenie i mieszkanie
  • Wypłata wpływająco co tydzień na konto
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie kontraktu holenderskiego
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
  • Opieka koordynatora
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jarografami, etc.