SPAWACZ - ŚLUSARZ/MONTER

Stawka

17.10 - 22.86
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Ślusarz , Warsztat

Lokalizacja

Holandia

Oferujemy wyjątkową okazję do rozpoczęcia kariery w Royal IHC!

Praca w Royal IHC to nie tylko stanowisko, to szansa na dołączenie do zespołu pracowników, którzy wspólnie realizują najbardziej prestiżowe projekty w branży stoczniowej. Royal IHC to globalny lider w dziedzinie budowy nowoczesnych jednostek morskich i innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu morskiego. Z ponad 300-letnią historią, firma Royal IHC wyznacza standardy w zakresie projektowania, budowy i utrzymania jednostek morskich na całym świecie.

Pracując w Royal IHC, masz szansę uczestniczyć w projektach, które kształtują przyszłość przemysłu morskiego. Tworzymy nie tylko statki, ale również nowoczesne systemy i technologie, które wpływają na rozwój całej branży. Długoterminowa współpraca z Royal IHC to możliwość ciągłego rozwoju zawodowego, szkoleń i awansów, dając Ci perspektywę stabilnej i satysfakcjonującej kariery.

Dołączając do zespołu Royal IHC, stajesz się częścią inspirującej historii sukcesu, która opiera się na pasji do doskonałości, innowacyjności i zaangażowaniu w tworzenie najlepszych rozwiązań dla przemysłu morskiego na całym świecie.

Miejsce pracy: Kinderdijk, Noord Brabant (Holandia)

Numer referencyjny: SP/ŚL/MON/praca-za-granica.net

Praca w grupach 6-osobowych, w tym dwóch spawaczy i 4 ślusarzy-monterów.

Wskazanie wynagrodzenia godzinowego brutto/netto:

SPAWACZ -  17,55 € brutto - 22,86 € brutto (15,00 € - 18,00 € netto) *

ŚLUSARZ/MONTER  - 17,10 € brutto - 20,94 € brutto (14,50 € netto - 17,50 € netto) *.

* Punkt początkowy dla wskazania stawki godzinowej netto jest PO rozliczeniu czynszu za oferowane zakwaterowanie i ubezpieczenia zdrowotnego, jeśli dotyczy.

Obowiązki i zadania spawacza:

Spawacz jest przede wszystkim odpowiedzialny za bezpieczeństwo swoje i wszystkich pracujących w warsztacie. Jego zadaniem jest wykonywanie pracy w sposób bezpieczny oraz zapewnienie, że produkt końcowy spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Inne ważne obowiązki i zadania spawacza obejmują:

  • Określenie potrzebnych materiałów i sprzętu dla każdego projektu
  • Czytanie planów i rysunków w celu zaplanowania podejścia
  • Konserwacja sprzętu oraz regularne kontrole jakości
  • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa, ochrony środowiska i jakości, w tym noszenie odpowiedniej odzieży ochronnej
  • Sprawdzenie, czy produkt końcowy spełnia wymogi jakości i bezpieczeństwa
  • Wykonywanie prac dodatkowych, takich jak wiercenie, piłowanie, cięcie, szlifowanie i gięcie

Umiejętności i uprawnienia spawacza:

  • Minimum 2 do 5 lat doświadczenia zawodowego jako spawacz lub Ślusarz
  • Dyplom VCA (można uzyskać również w Holandii pomagamy w uzyskaniu)
  • Znajomość używanego sprzętu oraz umiejętność czytania planów, rysunków i innych dokumentów technicznych
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa oraz chęć ich przestrzegania
  • Wystarczająca siła fizyczna do obsługi sprzętu
  • Dbałość o szczegóły, gwarantująca staranne wykończenie połączeń spawanych

Wymagania certyfikacyjne spawacza:

Dla Holandii prawnie ważny certyfikat spawacza UE (EN ISO 9606-1:2017) z co najmniej kodami 136/138 (135 dodatkowo) oraz dla pozycji spawania BW (PA, PC, PE, PF), jak również FW (PA, PB, PC, PD, FE, PF). Jest to twardy wymóg klienta końcowego!

Koszt w przypadku braku (nieprawidłowego) certyfikatu

Koszt uzyskania certyfikatu wynosi około 785,00 € z VAT na osobę. Współpracujemy z instytutem szkoleniowym, który ocenia umiejętności spawalnicze w zadaniach egzaminacyjnych i przekazuje je do instytutu certyfikującego (jednostki certyfikującej). Koszty mogą być zaliczkowane przez agencję pracy, a następnie potrącane z wynagrodzenia kandydata w ratach.

Dane techniczne:

1. Laser MIG/MAG/CO2:

  • ISO 9606-1:2017
  • Grubość blachy: 12,5 - 30 mm

2. Laser TIG/argonowy:

  • Grubość blachy: 3 - 20,4 mm

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Komfortowe warunki pracy w renomowanej firmie
  • Holenderską umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Stabilne zatrudnienie na cały rok