Lakiernik przemysłowy

Stawka

540.00
(NETTO )

Lokalizacja

Eindhoven , Anglia

Eindhoven (Holandia)

Numer referencyjny: V-084132/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie powierzchni do malowania poprzez oczyszczanie, szlifowanie i nakładanie podkładu
  • Aplikacja powłoki lakierniczej (głównie metodą natryskową)
  • Wybór odpowiednich materiałów malarskich i narzędzi do realizacji zleconych zadań

Wymagania:

  • Doświadczenie w samodzielnej pracy na stanowisku lakiernika przemysłowego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie tygodniowe od 540€ netto (kwota "na rękę", już po wszystkich odtrąceniach za podatki, ubezpieczenie i zakwaterowanie)
  • Komfortowe, w pełni wyposażone zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym, spełniające normy certyfikatu SNF
  • Zwroty kosztów paliwa, bądź możliwość korzystania z samochodu agencyjnego
  • Stabilne zatrudnienie na dłuższy okres na podstawie holenderskiego kontraktu
  • Możliwość podniesienia umiejętności spawalniczych w naszym centrum szkoleniowym na terenie Holandii