Zbieranie zamówień +wózek EPT - mroźnia

Stawka

14.96
(NETTO )

Kategoria

Komisjoner , Magazyn

Lokalizacja

Veghel , Anglia

Veghel (Holandia)

Numer referencyjny: V-086337/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Zbieranie zamówień za pomocą skanera (asortyment spożywczy: zapiekanki i pizza)
  • Obsługa skanera ręcznego oparta na systemie numeracyjnym
  • Obsługa wózka EPT
  • Kontrola stanu towaru na każdym etapie pracy
  • Przygotowywanie zamówień do odbioru przez dział ekspedycji

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie w obsłudze wózka EPT

Oferujemy:

  • Stawka 14,96€ brutto/h (w tym dodatek +1,15€/h)
  • Wypłaty wpływające co tydzień na konto
  • Możliwość wyjazdu w parach lub w grupach
  • Praca na jedną lub dwie zmiany w temperaturze -25°C (hala deep freeze)
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF (pokoje max.2 osobowe)
  • Ubezpieczenie
  • Transport do pracy (rower lub samochód)
  • Opieka polskich koordynatorów
  • Pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.