Rzeźnik praca na terenie Norwegii start od lutego 2020

Kategoria

Rzeźnik , HoReCa

Lokalizacja

Harstad , Askim , Norwegia

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Cala Norwegia

Opis zadań:
Ubój wołowy, wieprzowy lub rozbiór wołowy lub wieprzowy.

Wymagania

  • Doświadczenie z branży
  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim
  • Znajomość wymagań higieny związanej z praca przy żywności i BHP
  • Dokumentacja z ostatnich pięciu lat (zaświadczenia z pracy i szkoły)
  • Norweski numer personalny D-number

Nasza oferta

Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
Umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku
Atrakcyjne wynagrodzenie, 210 – 260 NOK/godz. brutto za godzine
Pomoc przy zakwaterowaniu (3500 – 5500 NOK)
Pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.