Programista CNC/tokarz/frezer 2400 - 2800€ netto / praca Holandia

Stawka

600.00
(NETTO )

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Rotterdam , Holandia

Opis stanowiska

NA CZYM POLEGA PRACA:  Poszukujemy zmotywowanego programisty CNC (tokarza lub frezera), który potrafi potrafi zwiększyć wydajność linii produkcyjnej.

Będziesz odpowiedzialny za:
  • programowanie, konfigurowanie i obsługę maszyn CNC w celu produkcji komponentów
  • modyfikacje i rozwiązywanie problemów z programami
  • opracowywanie i optymalizacja programów CNC
  • współpraca z zespołami kontroli jakości

WYNAGRODZENIE:  600-700 tygodniowo netto (17-19€ brutto za godzinę) w zależności od doświadczenia.

MIEJSCE PRACY: Holandia, okolice Rotterdamu

Wymagania

  • znajomości rysunku technicznego, planów, specyfikacji
  • doświadczenie jako programista CNC
  • znajomość oprogramowania CAM (np. Mastercam, GibbsCAM)
  • znajomości języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Nasza oferta

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci komfortowe mieszkanie (pokój jednoosobowy lub studio)
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo co tydzień
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie