Pracownik odlewni-szlifierz odlewów

Stawka

12.35
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Kategoria

Szlifierz , Warsztat

Lokalizacja

Salo , Salò , Finlandia

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Południowej Finlandii poszukujemy pracowników odlewni:
- szlifierza odlewów: w zakresie zadań szlifowanie szlifierką kątową odlewów żeliwnych,
- operatora palnika gazowego: w zakresie zadań wypalanie i cięcie produkowanych elementów żeliwnych

Konieczne doświadczenie w pracy na odlewni lub hucie, mile widziana znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację w miejcu pracy.

Wymagania

Wymagane doświadczenie w pracy w przemyśle metalowym oraz umiejętność posługiwania się palnikiem, szlifierką.

Nasza oferta

Oferujemy:
- pomoc w zorganizowaniu podróży do Finlandii oraz zwrot kosztów podróży
-atrakcyjną stawkę godzinową, plus dodatki wynikające z fińskiego prawa (podstawa brutto 12,35€/h + dodatki, m.in +6,3% dodatku za czas pracy wypłacane jako dni wolne *(wypracowany 1 dzień/miesiąć) + ew. dodatki zmianowe np. +1,25€/h dodatku do II zmiany)
- możliwość wykonywania godzin do banku godzin oraz nadgodzin, czas pracy 40-60 godzin/tydzień
- zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym (1 osoba/pokój) – czynsz 200€/miesiąc
- pracę na kontrakt stały, w perspektywie możliowść przejścia bezpośrednio do klienta
- prawa urlopowe oraz dni wolne zgodnie z fińskim prawem
- pomoc w rejestracji podatkowej oraz sprawach urzędowych polskojęzycznego koordynatora
- ubezpieczenie wypadkowe
- wszystkie podpisywane z pracownikiem dokumenty są w języku polskim i fińskim

Zainteresowane osoby prosimy o dołączenie CV do aplikacji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.