Pracwonik produkcji - pakowanie produktów plastikowych 13,27€ / Holandia

Stawka

13.27
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Lelystad , Holandia

Opis stanowiska

Będziesz pracować w zakładzie, w którym produkuje się elastyczne opakowania wykonane z plastiku - wytłacza, drukuje, laminuje folią plastikową.  Z tej folii wykonuje się głównie stand-up saszetki, koperty foliowe, reklamówki oraz woreczki wielokrotnego użytku. Do Twoich zadań będzie należeć m.in.:

  • pakowanie i przepakowywanie produktów
  • kontrola jakości
  • przygotowywanie artykułów do wysyłki

MIEJSCE PRACY: Holandia, Lelystad

STAWKA:  Twoja stawka podstawowa brutto wyniesie €13,27/h

Wymagania

  • podstawy języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • motywacja do pracy

Nasza oferta

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie