Praca dla opiekunki do starszej pani, Lazurowe Wybrzeże, 1350 euro netto/mc

Stawka

1 350.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Saint-Tropez , Francja

Opis stanowiska

Miejsce pracy: okolice Saint-Tropez, Lazurowe Wybrzeże
Data rozpoczęcia pracy: 6 sierpnia 2022
Długość kontraktu: 2 miesiące z możliwością przedłużenia i pracy na zmiany
Wynagrodzenie: 1350 euro netto / m-c

Poszukujemy osoby do codziennego towarzyszenia Pani cierpiącej na stwardnienie rozsiane i nadciśnienie. Jest mobilna, większość czynności wykonuje samodzielnie. Porusza się za pomocą chodzika. Noce przesypia.
Do obowiązków opiekunki należeć będzie pomoc w pracach domowych (przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pranie, prasowanie), asekuracja podczas przemieszczania i kąpieli, przejażdżki samochodowe po okolicy, mobilizowanie do ruchu. Latem - gimnastyka w basenie, pilnowanie poczty i drobne podlewanie ogródka latem.

Wymagania

Zapraszamy do naszego zespołu osobę:

- z doświadczeniem w opiece
- ze znajomością jęz. francuskiego - wymóg konieczny
- z prawem jazdy (wymóg konieczny)
- odpowiedzialne i uczciwe
- cierpliwe

Nasza oferta

Oferujemy:

- zatrudnienie na zasadzie umowy zlecenie
- wynagrodzenie: 1350 euro netto za pełen miesiąc pracy
- organizację i opłacenie przejazdu w obie strony
- zakwaterowanie i wyżywienie
- stałą opiekę polskiego koordynatora