Opiekunka do starszej pani w okolicy Nancy, 1500 euro netto/mc

Lokalizacja

Francja , Nancy , Niemcy

Opis stanowiska

Zatrudnimy opiekunkę do starszej Pani, która mimo zaawansowanego wieku jest prawie całkowicie samodzielna. Porusza się bez trudu o lasce, sama wstaje, kąpie się i ubiera. Ma średnio zaawansowaną demencję z pobudzeniem, ale jej stan po wdrożeniu farmakoterapii jest stabilny. Bez dźwigania ani pieluchowania.

Rozpoczęcie pracy: 24 czerwca 2023
Długość kontraktu: 2 miesiące z możliwością przedłużenia i pracy na zmiany

Obowiązki wobec podopiecznej: niewielka pomoc podczas prysznica i przy ubieraniu, asekuracja przy czynnościach dnia codziennego, towarzyszenie, rozmowy, przygotowanie posiłków (mile widziane zachęcanie starszej Pani to wspólnego gotowania), sprzątanie, pranie i prasowanie. Zakupy zamawiane są przez internet przez rodzinę i dostarczane do domu.

Wymagania

Zapraszamy osobę:

- ze znajomością języka francuskiego w stopniu co najmniej średnim
- lubiącą towarzystwo osób starszych
- chętną do prowadzenia domu
- empatyczną, życzliwą i troskliwą
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Nasza oferta

Oferujemy:

- oficjalne zatrudnienie z ubezpieczeniem
- zamieszkanie i wyżywienie
- organizację i opłacenie przejazdu w obie strony
- stałą opiekę polskiego koordynatora