Opiekunka lub opiekun do starszej Pani w Poitiers, 1500 euro netto/mc

Stawka

1 800.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Poitiers , Francja

Opis stanowiska

Poszukujemy miłej, troskliwej i empatycznej opiekunki lub opiekuna do prowadzenia domu i towarzyszenia naszej podopiecznej w sędziwym wieku.
Pani jest po 90-tce. Ma nietrzymanie moczu, początki demencji, nie porusza się samodzielnie. Potrzebuje dźwigania przy wstawaniu z łóżka, fotela, toalety. Potrzebuje asysty przy codziennym myciu, ubieraniu.

Rozpoczęcie pracy: 15 czerwca 2023
Długość kontraktu: 2 miesiące z możliwością przedłużenia

Zadania opiekunki/opiekuna: pomoc podopiecznej przy przemieszczaniu się (dźwiganie), zmiana pieluch, przygotowywanie posiłków, zakupy, drobne sprzątanie.

Wymagania

Zapraszamy osobę:

- ze znajomością języka francuskiego w stopniu co najmniej średnim
- lubiącą towarzystwo osób starszych
- chętną do prowadzenia domu
- empatyczną, życzliwą i troskliwą
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Nasza oferta

Oferujemy:

- oficjalne zatrudnienie z ubezpieczeniem
- zamieszkanie i wyżywienie
- organizację i opłacenie przejazdu w obie strony
- stałą opiekę polskiego koordynatora