Opiekunka do starszej Pani w okolicy Strasbourga - 1500 euro netto/mc

Stawka

1 500.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Strasburg , Francja

Opis stanowiska

Pani cierpi na chorobę Alzheimera w stopniu średnio zaawansowanym. Ma zaburzoną orientację w czasie i przestrzeni, z przebłyskami świadomości. Ponadto choruje na raka pęcherza moczowego i nadciśnienie. Porusza się na wózku inwalidzkim, trzeba pomóc jej wstać z łóżka czy fotela i przetransferować na wózek, z wózka na toaletę. Z powodu okazjonalnego nietrzymania moczu nosi pieluchomajtki.
Jest osobą spokojną i pogodną. Lubi rozmowy, czytanie gazet i oglądanie telewizji, spacery. Noce z nielicznymi wyjątkami przesypia.
Każdego dnia obiady są dostarczane do domu, pozostaje więc przygotowanie śniadań i kolacji.

Zakres zadań: opieka nad panią, pomoc w codziennym życiu, rozmowy, spacery, zmiana pieluchomajtek, codzienne mycie, przygotowywanie śniadań i kolacji, zakupy, utrzymywanie w czystości pomieszczeń użytkowanych na co dzień. Pranie i prasowanie: do uzgodnienia z córką podopiecznej.

Rozpoczęcie pracy: 20 lipca 2023

Wymagania

Zapraszamy osobę:
- ze znajomością języka francuskiego w stopniu co najmniej średnim
- z doświadczeniem w opiece (mile widziane również nad członkiem rodziny)
- empatyczną, życzliwą i troskliwą

Nasza oferta

Oferujemy:
- kontrakt 2-miesięczny z możliwością przedłużenia i pracy na zmiany
- oficjalne zatrudnienie z ubezpieczeniem
- bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie
- organizację i opłacenie przejazdu w obie strony
- stałą opiekę polskiego koordynatora