Piekarz - Finlandia

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Tampere , Finlandia

Opis stanowiska

Dla naszego klienta z okolic Tampere poszukujemy piekarza z doświadczeniem w obsłudze urządzeń m.in do mieszania ciasta oraz doświadczeniem z wypieku chleba oraz wyrobów cukierniczych (słodkie byłki, rolady itp).
W zakresie zadań wyrób pieczywa począwszy od wyrobienia ciasta po wypiek w piecu. Stanowisko dla osoby z doświadczeniem!

Wymagania

Wymagane doświdczenie z branży.

Nasza oferta

Oferujemy:
- kontrakt na wstępie na pół roku, w perspektywie możliwość przedłużenia współpracy
- pomoc w zorganizowaniu podróży do Finlandii
- zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym (pkoszt max 200e/miesiąc)
- pomoc w rejestracji podatkowej oraz sprawach urzędowych
- opiekę medyczną oraz ubezpieczenie wypadkowe
- wszystkie podpisywane z pracownikiem dokumenty są w języku polskim i fińskim

Zainteresowane osoby prosimy o CV.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.