Opiekunka do starszej, w miarę samodzielnej pani w Poitiers, 1500 euro netto/mc

Lokalizacja

Poitiers , Francja

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Francja, miejscowość Poitiers (departament Vienne)
Data rozpoczęcia pracy: 2 lutego 2023
Długość kontraktu: 2 miesiące z możliwością przedłużenia

Pani po 90-tce. Ma okazjonalne nietrzymanie moczu. Porusza się z pomocą chodzika. Bez śladów demencji. Potrzebuje asysty przy codziennym myciu, poza tym jest samodzielna.
Dwa razy w tygodniu przychodzi inna osoba do sprzątania.

Zadania opiekunki: obecność, czuwanie, rozmowy, przygotowywanie posiłków, zakupy i codzienne utrzymywanie porządku w łazience.

Wymagania

Zapraszamy osobę:
- z czynnym prawem jazdy kat. B
- ze znajomością języka francuskiego w stopniu co najmniej średnim
- lubiącą towarzystwo osób starszych
- chętną do prowadzenia domu
- empatyczną, życzliwą i troskliwą

Nasza oferta

Oferujemy:
- kontrakt 2-miesięczny z możliwością przedłużenia i pracy na zmiany
- oficjalne zatrudnienie z ubezpieczeniem
- zamieszkanie i wyżywienie
- organizację i opłacenie przejazdu w obie strony
- stałą opiekę polskiego koordynatora
- wynagrodzenie: 1500 euro na rękę + zamieszkanie + wyżywienie + dojazd