Opiekunka do starszej, w miarę samodzielnej pani, Lazurowe Wybrzeże, 1480 euro netto/mc

Lokalizacja

Francja , Niemcy

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do codziennego towarzyszenia starszej Pani przed 90-tką. Jest mobilna, większość czynności wykonuje samodzielnie. Porusza się za pomocą chodzika.
Do obowiązków opiekunki należeć będzie wykonywanie czynności domowych (przygotowywanie trzech posiłków, sprzątanie, pranie, prasowanie, zakupy), asekuracja podopiecznej podczas kąpieli, przejażdżki samochodowe po okolicy, mobilizowanie do ruchu.

Wymagania

Zapraszamy osobę:
- ze znajomością jęz. francuskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym (wymóg konieczny)
- z prawem jazdy (wymóg konieczny)
- odpowiedzialną, cierpliwą

Nasza oferta

Oferujemy:
- kontrakt 2-miesięczny, lub dłuższy, z możliwością powrotu do podopiecznej po okresie przerwy
- legalne zatrudnienie z ubezpieczeniem
- wynagrodzenie 1400 euro netto miesięcznie
- zamieszkanie i wyżywienie na koszt klienta
- organizację i opłacenie przejazdu w obie strony
- stałą opiekę polskiego koordynatora
- premię świąteczną w wysokości 150 euro netto