Operator/programista pras krawędziowych *Amada*

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Turku , Finlandia

Opis stanowiska

Poszukujemy operatorów pras krawędziowych AMADA: obsługa, ustawianie i programowanie (JetCam); praca na materiałach 0,5-6 mm, elementy do 3m; stal, miedź, aluminium, mosiądz.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy następujących umiejętności:
- umiejętności programowania i ustawiania pras krawędziowych Amada (programowanie nowych elementów-prototypów)
- znajomości rys. technicznego
- gotowości do pracy dwu- lub trzyzmianowej
- znajomość języka angielskiego mile widziana

Nasza oferta

Oferujemy:
- pomoc w zorganizowaniu podróży do Finlandii
- zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym (1 osoba/pokój) – czynsz 200€/miesiąc
- pracę na dłuższy czas
- atrakcyjną stawkę godzinową, plus dodatki wynikające z fińskiego prawa (podstawa brutto od 13,50€/h + dodatki, m.in +6,3% dodatku za czas pracy, co daje 14,35,€/h  + ew. dodatki zmianowe np. +1,19€/h dodatku do II zmiany)
- pomoc w rejestracji oraz sprawach urzędowych
- opiekę medyczna oraz ubezpieczenie wypadkowe
- wszystkie podpisywane z pracownikiem dokumenty są w języku polskim i fińskim

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.