Operator/programista CNC - Heidenhain

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Kurikka , Finlandia

Opis stanowiska

Poszukujemy wykwalifikowanego operatora/ programisty CNC.
W zakresie zadań: obsługa, tworzenie i edytowanie programów na sterownikach Heidenhain dla:
- wytaczarek  TOS WRD130 HEIDENHAIN 640 – X13000 Y 4000 Z 1200 W700, dwa stoły rotacyjne, 20t oraz 30 t V= 3000
- frezarki CNC Lagun GMB 62 HEIDENHAIN 512 – X 6000 Y 1500 Z 2000 stół obrotowy Ø1000
- frezarki CNC Correa A16 HEIDENHAIN 355 – X 1800 Y 830 Z 830

Umiejętność obsługi suwnic jest mile widziana.

Wymagania

Wymagania pracodawcy:
- udkoumentowane doświadczenie w pracy ze sterownikami Heidenhain na maszynach CNC
- umiejętność tworzenia i edytowania programów CNC wspomagających obróbkę złożonych, precyzyjnych elementów metalowych.
- podstawowa znajomość języka angielskiego (pozwalająca podstawową komunikację w miejscu pracy),
- umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych, analityczne myślenie, zorientowanie na wyniki, umiejętność pracy samodzielnej

Nasza oferta

Oferujemy:
- pomoc w zorganizowaniu podróży do Finlandii oraz zwrot kosztów podróży do 250€
- zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym (1 osoba/pokój) – czynsz 200€/miesiąc
- pracę na dłuższy czas
- stawka początkowa  15€/h + dodatki, m.in +6,3% dodatku za czas pracy, co daje 15.95€/h, + ew. dodatki zmianowe np. +1,23€ dodatku do II zmiany)
- pomoc w rejestracji podatkowej oraz sprawach urzędowych
- ubezpieczenie wypadkowe
- wszystkie podpisywane z pracownikiem dokumenty są w języku polskim i fińskim

Zainteresowane osoby prosimy o CV.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.