Operator maszyn do Norwegii!

Stawka

98.00 NOK
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Haugesund , Norwegia

Opis stanowiska

Nasi konsultanci współpracują z dziesiątkami inwestycji w sektorze budowlanym i przemysłowym. Codziennie rozmawiamy z klientami z każdego zakątka kraju. Niezależnie od tego czy szukasz pracy na sezon, czy na stałe, chętnie pomożemy Ci w utworzeniu profilu i CV atrakcyjnego dla norweskich pracodawców.

NASZE PROJEKTY:

Praca dla firmy budowlanej w Lovund lub Helgeland

Wymagania

  • Praca dla operatora z certyfikatami M2 (koparka), M4 (ładowarka kołowa) i M6 (wywrotka)
  • Wymagany angielski lub norweski w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii C
  • Stawka 240 NOK brutto na godzinę na projekcie
  • Dieta 98 NOK dziennie
  • Zapewnione darmowe zakwaterowanie i lunch
  • Rotacja 4/2 lub 6/2
  • 1500 NOK na każdy przelot
  • Miesięczny okres próbny
Nie znalazłeś nic dla siebie?
Jeśli komunikujesz się po angielsku lub norwesku i posiadasz doświadczenie w takich dziedzinach jak:

  • Operowanie maszynami przy robotach ziemnych/budowlanych
WYŚLIJ SWOJE CV!

Nasza oferta

Co oferujemy:

  • Wszystkie potrzebne narzędzia, obuwie i ubrania ochronne
  • Norweską umowę o pracę
  • Dwutygodniowe wypłaty
  • Pomoc w wyrobieniu numeru personalnego i wypełnieniu norweskiej karty podatkowej
  • Opiekę doświadczonego konsultanta
NIE CZEKAJ! APLIKUJ!
Odezwiemy się do Ciebie!