Operator Maszyn CNC

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Francja

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy - wiemy, jak dopasować do siebie brakujące elementy układanki. Działamy z powodzeniem na rynku polskim i francuskim. Naszą mocną stroną jest zespół ludzi kochających to co robią i podchodzących do pracy z pełnym zaangażowaniem. Poszukujemy dla francuskiego kontrahenta, doświadczonych pracowników w branży budowlanej.

Miejsce pracy: Tuluza (Francja)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Miejsce pracy: Francja, Figeac

Ilość wakatów: 10

Start pracy: 4. września 2023

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Opis stanowiska:

  • Ustawianie i przygotowanie maszyn sterowanych numerycznie (frezarki i tokarki) do produkcji
  • Wstępne przeprowadzenie konserwacji maszyn i pomoc w diagnozowaniu usterek
  • Monitorowanie przepływu produkcji części
  • Dostosowanie maszyn do wymiarów wyrobów i dostosowanie odpowiedniego programu według instrukcji
  • Obsługa maszyn 3 i 5 osiowych

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy tymczasowej 4-6 miesięcy (z możliwością przedłużenia)
  • Doświadczenie jako operator maszyn CNC w branżach produkcyjnych
  • Znajomość języka francuskiego i/lub angielskiego
  • Obowiązkowe obuwie ochronne i odzież

Oferujemy:

  • Pracę na kontrakcie francuskim
  • Możliwość podjęcia współpracy w firmie będącej niezależnym dostawcą usług lotniczych dla różnych typów samolotów na całym świecie
  • Wynagrodzenie miesięczne 3800€ netto
  • Płatną 30-minutową przerwę
  • Nadgodziny (powyżej 35h w tygodniu) = stawka +25% do stawki godzinowej
  • Zapewnione zakwaterowanie we Francji
  • Samochód służbowy udostępniony w przypadku ekipy (4-5 osób)
  • Pomoc w wyrobieniu carte vitale i pełny pakiet ubezpieczeń

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.