OPERATOR CNC TOKARKA PIONOWA, 2500-2600€ netto/mies, Maroilles, Francja

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Maroilles , Francja

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta - francuskiej firmy  oferującej  od ok. 40lat  swoje usługi w zakresie obróbki skrawaniem części mechanicznych i precyzyjnych, poszukujemy na stanowisko:

OPERATOR CNC TOKARKA PIONOWA

Miejsce pracy: Maroilles, Francja

Zakwaterowanie: zorganizowane

Miejsce pracy: Maroilles (Francja)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • obsługa tokarki NC ze stołem 1800mm i 2000mm
  • obróbka części mechanicznych na wszystkich rodzajach materiałów, od stali pospolitych do stali specjalnych (stal, nierdzewka, tytan, inconel, hastelloy)
  • programowanie, obróbka, mocowanie narzędzi, sterowanie
  • obróbka części zespolonych lub szeregowo zgodnie z planami
  • praca w oparciu o rysunek techniczny
  • praca w systemach operacyjnych Fanuc  18i-b
  • waga sztuki do 2,5 tony

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • kilkuletnie doświadczenie jako operator/programista CNC TOKARKA PIONOWA
  • doświadczenie w pracy z systemami Fanuc
  • komunikatywna znajomość języka  francuskiego lub angielskiego
  • motywacja i chęć do nauki

Oferujemy:

  • zatrudnienie na francuskich warunkach
  • wynagrodzenie 2500-2600€ netto/miesiąc
  • 10% premii urlopowej,
  • 10% premii z tytułu umowy o pracę tymczasową
  • gwarantowane 45-46h pracy tygodniowo
  • darmowe zakwaterowanie

CV w języku angielskim

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187, 690 630 543