Operator CNC

Stawka

2 200.00 - 2 500.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Francja

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy - wiemy, jak dopasować do siebie brakujące elementy układanki. Działamy z powodzeniem na rynku polskim i francuskim. Naszą mocną stroną jest zespół ludzi kochających to co robią i podchodzących do pracy z pełnym zaangażowaniem. Poszukujemy dla francuskiego kontrahenta, doświadczonych pracowników w branży budowlanej.

Miejsce pracy: Francja, Polska
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Stanowisko: Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Metz, Francja

Opis stanowiska:

  • Ustawianie i przygotowanie maszyn CNC do produkcji
  • Ustawianie parametrów, kontrolowanie wyrobów produkcji
  • Obsługa maszyn półautomatycznych

Wymagania:

  • min. 6-miesięcy doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (ustawienie parametrów, przezbrojenie maszyny, kontrola jakości)
  • Umiejętność odczytywania rysunków technicznych
  • Obsługa narzędzi pomiarowych

Oferujemy:

  • Francuską umowę o pracę tymczasową na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Wynagrodzenie podstawowe 12,83 euro brutto/h
  • Wynagrodzenie za godziny nadliczbowe (od 36h w tygodniu) wynoszące 16,04 euro brutto/h
  • Gwarantowane 40h pracy tygodniowo
  • Dietę w wysokości 4,56 euro netto/dzień
  • Premię 'za rozłąkę' w kwocie 200 euro brutto za każdy przepracowany miesiąc
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Zwrot kosztów dojazdu Polska Francja, Francja-Polska w kwocie 100 euro (po pełnym przepracowanym miesiącu)

Zapraszam do przesłania CV

Wybierz lokalizację:

Francja Polska