OD ZARAZ 67227 Frankenthal do seniorki i jej syna - 2000€ +350€ bonus świąteczno-noworoczny

Stawka

2 000.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Frankenthal , Niemcy

Opis stanowiska

Dojazd: od zaraz
Stawka: 2000 €
Miejscowość: 67227 Frankenthal

Poszukujemy opiekunki z dobrym niemieckim do leżącej seniorki i jej syna.  Palenie tylko na zewnątrz.

Do opieki:
- Seniorka (81 lat, 70 kg, 165 cm, PG4/2) – leżąca, z cukrzycą, po udarze i z całkowitą inkontynencją. Prawie cały dzień śpi. Wieczorem ogląda TV. Potrzebuje kompleksowej pomocy przy kąpieli/pielęgacji ciała, ubieraniu się, jedzeniu, trzeba też podawać wodę.  Przychodzi Pflegedienst.

Z Seniorką mieszka jej syn i jego żona (aktualnie na rehabilitacji).

- syn seniorki (54 lat, 80 kg, 180 cm, PG2) – rolator, pracuje z domu, jest samodzielny, choruje na stwardnienie rozsiane i cukrzycę. Sporadycznie może potrzebować pomocy w nocy.

Wnuczka przychodzi w czasie przerw na obiad.

Zadania opiekunki:
Wsparcie w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów, gotowanie) oraz wspólne spędzanie czasu (spacery, rozmowy). Zakupy robi syn.

Warunki mieszkaniowe:
Dom wielorodzinny, mieszkanie 100 mkw z ogrodem. Na zakupy ok 10 min pieszo. Dla opiekunki własny pokój, własna łazienka, TV i internet można załatwić. Jest rower. Wyposażenie: łóżko pielęgnacyjne

Wymagania

dobry niemiecki, referencje

Nasza oferta

Oferujemy tylko sprawdzone zlecenia, super warunki mieszkaniowe dla opiekunów, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i przemiłych koordynatorów w Polsce i w Niemczech.