Monter wentylacji - Norwegia - Stavanger- szybki start

Lokalizacja

Stavanger , Norwegia

Opis stanowiska

Montaż wentylacji: kanały wentylacyjne, rury spiro, izolacje. Praca z rysunkami technicznymi na samodzielnym stanowisku.

Wymagania

    • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe jako monter wentylacji
    • Znajomość języka angielskiego lub norweskiego
    • Znajomość rysunku technicznego
    • Doświadczenie ze Skandynawii będzie dodatkowym atutem

Nasza oferta

    • Oferujemy:
      • Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
      • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od projektu – do 240 NOK/h
      • Długoterminowe projekty
      • Pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
      • Pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w urzędach Norweskich
    • Wymagane dokumenty:
      • CV
      • Potwierdzenie zatrudnienia - pisemne lub ustne

Proces rekrutacji trwa od kilku dni do 2 tygodni i składa się z weryfikacji CV, krótkiej rozmowy telefonicznej z rekruterem oraz ewentualnym Skype interview.