Monter konstrukcji stalowych z umiejętnością spawania - niemiecka umowa i atrakcyjne wynagrodzenie!

Stawka

2 500.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Chemnitz , Freital , Dresden , Niemcy

OFERUJEMY:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, łącznie od 2500 Euro do 2900 Euro netto,
  • comiesięczną premię motywacyjną 50 Euro netto,
  • premię 300 Euro po przepracowaniu 3 miesięcy,
  • bezpłatne ubranie robocze lub zwrot kosztów zakupu w wysokości 100 Euro rocznie,
  • dodatki urlopowe i świąteczne,
  • dodatki do firmowych systemów emerytalnych,
  • ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne,
  • ciekawą pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia,
  • do 30 dni płatnego urlopu,
  • organizację zakwaterowania - pokoje jednoosobowe (koszt do 20 Euro za noc),
  • możliwość wypłaty cotygodniowych zaliczek.

WYMAGANIA:

  • certyfikat i doświadczenie w spawaniu stali nierdzewnej metodą WIG/TIG
  • czytanie dokumentacji technicznej
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

OBOWIĄZKI:

  • ręczna obróbka blach ze stali nierdzewnej
  • gięcie, składanie, wiercenie, cięcie
  • spawanie WIG/TIG