Operator maszyn CNC - Drezno, Lipsk

Stawka

16.42
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Chemnitz , Leipzig , Dresden , Niemcy

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn CNC w oparciu o rysunek techniczny
  • dokonywanie pomiarów wykonanych detali
  • obróbka końcowa części i kontrola jakości
  • konserwacja i serwisowanie maszyn CNC

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe mile widziane
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w obsłudze sterowników CNC
  • umiejętność czytania rysunków technicznyc
  • posiadanie prawa jazdy oraz auta
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Nasza oferta

  • ciekawą pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia,
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • atrakcyjne zarobki: od 14,30 do 16,42 €/godz. oraz dieta
  • comiesięczną DREMO premię za efektywność 50 Euro netto,
  • premię 300 Euro po przepracowaniu 3 miesięcy,
  • bezpłatne ubranie robocze lub zwrot kosztów zakupu w wysokości 100 Euro rocznie,
  • dodatki urlopowe i świąteczne,
  • dodatki do firmowych systemów emerytalnych,
  • ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, na wypadek bezrobocia oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • do 30 dni płatnego urlopu,
  • pomoc w organizacji zakwaterowania - pokoje jednoosobowe (koszt do 20 Euro za noc),
  • możliwość wypłaty cotygodniowych zaliczek,