Monter konstrukcji stalowych do Norwegii !

Lokalizacja

Mo i Rana , Norwegia

Opis stanowiska

KONSTRUKCJE STALOWE - NORWEGIA
STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ NASZYCH PROJEKTÓW W NORWEGI!

Jesteśmy Adecco Norge - jedną z największych agencji pośrednictwa pracy w Norwegii!
Nasi konsultanci współpracują z dziesiątkami inwestycji w sektorze budowlanym i przemysłowym. Codziennie rozmawiamy z klientami z każdego zakątka kraju. Niezależnie od tego czy szukasz pracy na sezon, czy na stałe, chętnie pomożemy Ci w utworzeniu profilu i CV atrakcyjnego dla norweskich pracodawców.

NASZE PROJEKTY:

MO I RANA
Praca przy wznoszeniu stalowych słupów

Wymagania

Wymagane umiejętność używania narzędzi takich jak szlifierka kątowa, wiertło, dłuto itp. oraz doświadczenie w pracy z metalem
Wymagany angielski lub norweski w stopniu komunikatywnym

Nasza oferta

Co oferujemy:
Stawka 250 - 255 NOK brutto na godzinę na projekcie
Zakwaterowanie 4000 NOK miesięcznie
50 godzin tygodniowo
1500 NOK zwrotu za pierwszy przelot
Przewidywany czas trwania projektu to 3 miesiące
Start w kwietniu!'

Wszystkie potrzebne narzędzia, obuwie i ubrania ochronne
Norweską umowę o pracę
Dwutygodniowe wypłaty
Pomoc w wyrobieniu numeru personalnego i wypełnieniu norweskiej karty podatkowej
Opiekę doświadczonego konsultanta
NIE CZEKAJ! APLIKUJ!
Odezwiemy się do Ciebie!