Monter izolacji – Norwegia

Lokalizacja

Oslo , Norwegia

Opis stanowiska

Monter izolacji projekt Oslo.
Izolacje rur - wełna mineralna, Armaflex.

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe jako monter
  • Doświadczenie z izolacją z wełny mineralnej i izolacją Armaflex rur hydraulicznych / wodnych i kanałów wentylacyjnych
  • Znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Nasza oferta

  • Zapewniamy:
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, 240 NOK/h
    • Dofinansowanie dojazdów do pracy na wybranych projektach
    • Pracę na długoterminowych, prestiżowych projektach
    • Pełną pomoc w zakwaterowaniu i organizacji formalności, związanych z wyjazdem
    • Dofinansowanie dojazdu do Norwegii do 1500 NOK na wybranych projektach
    • Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy, pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe

    Wymagane dokumenty:
    • CV
    • Potwierdzenie zatrudnienia - pisemne lub ustne