Mechanik samochodów w Norwegii

Lokalizacja

Oslo , Norwegia

Opis stanowiska

  • wykonywanie napraw głównych i bieżących samochodów
  • diagnostyka
  • wymiana części eksploatacyjnych

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe jako mechanik
  • Wykształcenie zawodowe
  • Znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Nasza oferta

    • Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy,
    • Prace w solidnym warsztacie samochodowym (także autoryzowanym), z możliwością rozwoju oraz bezpośredniego zatrudnienia u klienta po okresie próbnym,
    • Wynagrodzenie w granicach 190 – 230NOK (uzależnione jest od udokumentowanego doświadczenia, autoryzowanych szkoleń oraz poziomu języka angielskiego lub norweskiego),
    • Koszt podróży do Norwegii pokryty w wysokości do 1.500NOK,
    • Pomoc w zakwaterowaniu oraz sprawach administracyjnych (urząd podatkowy), a także wsparcie konsultanta na miejscu,
    • Pokrycie kosztów zakwaterowania za pierwszy miesiąc w wysokości do 5.000NOK