Mechanicy do Norwegii

Stawka

240.00 NOK
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Oslo , Norwegia

Opis stanowiska

Nasi konsultanci pracują przy dziesiątkach projektów w sektorze budowlanym. Każdego dnia rozmawiamy z klientami z każdego zakątka kraju. Niezależnie od tego, czy szukasz pracy sezonowej, czy stałej, z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć profil i CV, które będą atrakcyjne dla norweskich pracodawców.

NASZE PROJEKTY OBEJMUJĄ:

  • Praca w zakładach produkujących samochody osobowe
  • Praca w warsztatach naprawiających i serwisujących samochody osobowe i ciężarowe
  • Praca w warsztatach dużych firm transportowych

Wymagania

Jeśli komunikujesz się w języku angielskim lub norweskim i masz doświadczenie w takich obszarach jak:

  • Kontrola stanu technicznego pojazdów
  • Wykrywanie usterek i uszkodzeń pojazdów
  • Montaż i demontaż zespołów i układów pojazdu
  • Regulacja układów mechanicznych
  • Wymiana płynów eksploatacyjnych
  • Produkcja lub demontaż samochodów

Nasza oferta

  • Konkurencyjne stawki zaczynające się od 240 NOK brutto za godzinę na projekcie
  • Zakwaterowanie w cenie 5000-6000 NOK miesięcznie
  • Zwrot kosztów do 1500 NOK za pierwszy lot
  • Wszystkie niezbędne narzędzia, obuwie i odzież ochronną
  • Norweska umowa o pracę
  • Wypłaty co dwa tygodnie
  • Pomoc w uzyskaniu numeru personalnego i wypełnieniu norweskiej karty podatkowej
  • Opiekę doświadczonego konsultanta