Malarz przemysłowy / metoda natryskowa

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Turku , Finlandia

Opis stanowiska

Obecnie dla jednego z naszych klientów w Południowej Finlandii, okolice Turku, poszukujemy pracowników na stanowisko: malarz przemysłowy. W zakres obowiązków wchodzi malowanie natryskowe/sprayowe/przemysłowe elementów stalowych/metalowych na mokro oraz metodą proszkową. Wymagane doświadczenie.

Wymagania

- doświadczenie w malowaniu sprayowym/natryskowym na mokro i metodą proszkową elemntów o skomplikowanej budowie (kąty, zakrzywione krawędzie)

Nasza oferta

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową, plus dodatki wynikające z fińskiego prawa (podstawa brutto 15€/h + dodatki, m.in +6,3% dodatku za czas pracy,  + ew. dodatki zmianowe np. +1,23€/h dodatku do II zmiany)
- pomoc w rejestracji oraz sprawach urzędowych
- opiekę medyczna oraz ubezpieczenie wypadkowe
- wszystkie podpisywane z pracownikiem dokumenty są w języku polskim i fińskim
- praca na kontrakt na warunkach fińskich (bez delegacji, skladki opłacane w Finlandii), firma poszukuje pracownika na dłuższy czas, kontrakt w założeniu byłby na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem próbnym
- firma Kipinä refunduje koszty przylotu/przyjazdu do Finlandii, do kwoty 150€ na podstawie rachunków za bilety, po przepracowaniu 6 miesięcy
- podstawowy czas pracy 40 godz./tydz.
- przewidywana możliwość wykonywania godzin do tzw. banku godzin, czyli godziny zrobione ponad 8 danego dnia, zbierane są na poczet przyszłego wolnego i np. zjazdów do Polski - wypłacane w systemie 1:1
- wynagrodzenie płatne na konto, dwa razy w miesiącu: 15-ty i ostatni roboczy dzień miesiąca
- ubezpieczenia od wypadku w czasie pracy
- zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym (własny pokój w mieszkaniu , wspólna kuchnia i łazienka) koszt 200€/miesiąc

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.