Kucharz – Norwegia

Kategoria

HoReCa

Lokalizacja

Bergen , Bergen , Oslo , Bergen , Drammen , Norwegia

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Norwegia, cały teren

Opis zadań: Praca jako kucharz w restauracjach, hotelach i kantynach w zależności od doświadczenia.

Wymagania

• Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe jako kucharz
• Wykształcenie kierunkowe - preferowane
• Komunikatywna, dobra znajomość języka angielskiego
• Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców
• Mile widziane doświadczenie w pracy za granica

Nasza oferta

  • Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • Wynagrodzenie pomiędzy 177 – 194 NOK brutto/ godz.
  • Kontrakt na minimum 8 tygodni
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
  • Możliwość skorzystania z feriepenger – 12%
  • Prace na długich projektach
  • Pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w urzędach Norweskich