Kierowca C+E (warzywa) * 18.35 € brutto/ h

Stawka

18.35
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Holandia , Hoorn , Niemcy

Opis stanowiska

Nasz klient, firma zajmująca się dystrybucją warzyw z okolic Hoorn, Zwaagdijk, poszukuje doświadczonych kierowców C+E do rozwozu papryki

Poszukujemy doświadczonego kierowcy C+E do pracy w transporcie papryki dla naszego klienta. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przewóz papryki z oraz do klientów na trasie między Andijk, Wervershoof i Zwaagdijk. Do Twoich obowiązków należeć będzie praca na podstawie harmonogramu:
  • marzec - październik - transport towarów na wyznaczonych trasach (załadunek, rozładunek, zabezpieczanie towaru, prowadzenie dokumentacji, dbanie o porządek w pojeździe)
  • listopad - luty - praca logistyczna (np. sortowanie)

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV ze zdjęciem w j. ANGIELSKIM, jeśli:
  • Posługujesz się j. angielskim lub holenderskim w stopniu komunikatywnym (B1/B2)
  • Masz doświadczenie jako kierowca c+e (min 1 rok)
  • Jesteś dokładny i sumienny w wykonywanych obowiązkach

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym (co piątek): 18.35 € brutto/ h + nadgodziny
    (pierwsze wynagrodzenie w drugim tygodniu pracy)
  • Zakwaterowanie - płatne w dniu przyjazdu - koszt 135 € tygodniowo (pokoje 1-osobowe)
  • Umowa na warunkach holenderskich i ubezpieczenie (koszt na tydzień 35 €)
  • Dojazd do pracy rowerem (około 10 km)
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    **** (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) ****