Kamieniarz / płyty nagrobne, krawężniki, cięcie

Kategoria

Brukarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Loimaa , Finlandia

Opis stanowiska

Dla naszego klienta z Południowej Finlandii poszukujemy KAMIENIARZY.
Typ prac:
- praca przy produkcji granitowych płyt nagrobnych, wycinanie, szlifowanie
- praca przy produkcji granitowych krawężników: wycinanie długich serii krawężników przy użyciu narzędzi pneumatycznych, szlifowanie
- praca przy wycinaniu elementów z płyt granitowych: wymagana znajomość obsługi piły NC do kamienia, wprowadzanie gotowych wartości *(nie ma konieczności tworzenia nowych programów), planowanie wycinania elementów z uwzględnieniem optymalizacji wykorzystania materiału

Wymagania

Wymagane doświadczenie w pracy z kamieniem, tężyzna fizyczna.

Nasza oferta

Oferujemy:
- pomoc w zorganizowaniu podróży do Finlandii i zwrot kosztów podróży
- bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym
- pracę na kontrakt stały, możliwość rozwoju w firmie
- atrakcyjną stawkę godzinową, plus dodatki wynikające z fińskiego prawa (podstawa brutto 14/h + dodatki, m.in +5,85% dodatku za czas pracy -co daje 14,82€/h)
- pomoc w rejestracji oraz sprawach urzędowych polskojęzycznego koordynatora
- opiekę medyczną oraz ubezpieczenie wypadkowe
- prawa urlopowe oraz dni wolne zgodnie z fińskim prawem
- wszystkie podpisywane z pracownikiem dokumenty w języku polskim i fińskim

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z aplikacją
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.