Hydraulik/ VVS-montør - Norwegia

Lokalizacja

Oslo , Stavanger , Norwegia

Opis stanowiska

    • Do zakresu obowiązków będzie należeć:
      • praca z typowymi instalacjami z zakresu hydrauliki oraz zraszaczami – nowymi i modernizacjami
      • praca na podstawie rysunku technicznego

Wymagania

    • Od kandydatów oczekujemy:
      • Minimum 3 lat udokumentowanego doświadczenia zawodowego
      • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub norweskiego
      • Doświadczenia z projektów w Norwegii
      • Pozytywnych referencji od poprzednich pracodawców
      • Motywacji do pracy
      • Wykształcenia kierunkowego

Nasza oferta

    • Zapewniamy:
      • Atrakcyjne wynagrodzenie, 240 NOK/h - 260 NOK/h
      • Dofinansowanie dojazdów do pracy na wybranych projektach
      • Pracę na długoterminowych, prestiżowych projektach
      • Pełną pomoc w zakwaterowaniu i organizacji formalności, związanych z wyjazdem
      • Dofinansowanie dojazdu do Norwegii do 1500 NOK na wybranych projektach
      • Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy, pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe

      Wymagane dokumenty:
      • CV
      • Potwierdzenie zatrudnienia - pisemne lub ustne