Hydraulik do €18/h - praca Holandia

Stawka

15.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Assen , Holandia

Opis stanowiska

Pracy w jednej z wiodących firm zajmujących się urządzeniami grzewczymi oraz ciepłą wodą w Holandii. Na stanowisku hydraulika będziesz pracować w miejscu, w którym realizowany jest nowy projekt budowlany, gdzie wiedza i doświadczenie są niezbędne. Będziesz odpowiedzialny za:

  • przeprowadzanie napraw, instalacji i konserwacji w celu zapewnienia funkcjonalności i wydajności systemów wodno-kanalizacyjnych.
  • podłączanie i instalowanie kanalizacji  w nowo budowanych domach

MIEJSCE PRACY: Holandia,  Assen

STAWKA: Twoja stawka brutto na godzinę wyniesie €15-18 (w zależności od doświadczenia)

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego/
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie

Nasza oferta

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie