Dekarz, blacharz – Norwegia – start ASAP

Kategoria

Dekarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Bergen , Bergen , Tromsø , Bergen , Stavanger , Norwegia

Opis stanowiska

Opis stanowiska pracy:

  • Obróbki blacharskie montaż na placu budowy, jak i prefabrykacja elementów na warsztacie.
  • Dachy płaskie, papy

Wymagania

    • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy jako dekarz
    • Znajomość zgrzewania papy, folii PVC, obróbek blacharskich
    • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
    • Podstawowa komunikacja w języku angielskim lub norweskim
    • Doświadczenie z Norwegii będzie dodatkowym atutem

Nasza oferta

  • Oferujemy:
    • Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
    • Wynagrodzenie do 250NOK/h.
    • Dofinansowanie dojazdów do pracy na wybranych projektach
    • Możliwość pracy do 48 godzin tygodniowo na wybranych projektach
    • Pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
    • Możliwość skorzystania z feriepenger – 12%
    • Pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w urzędach Norweskich

  • Wymagane dokumenty:
    • CV
    • Potwierdzenie zatrudnienia - pisemne lub ustne

Proces rekrutacji trwa od kilku dni do 2 tygodni i składa się z weryfikacji CV, krótkiej rozmowy telefonicznej z rekruterem oraz ewentualnym Skype interview.