Cieśla szalunkowy, zbrojarz - atrakcyjne stawki - różne lokalizacje/Norwegia, start ASAP

Lokalizacja

Bergen , Bergen , Oslo , Bergen , Trondheim , Norwegia

Opis stanowiska

  • Montaż szalunków systemowych w budownictwie mieszkalnym, komercyjnym
  • Szalowanie tradycyjne
  • Zbrojenie elementów konstrukcji
  • Praca w rysunkiem technicznym

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy jako cieśla szalunkowy, zbrojarz
  • Znajomość systemów szalunkowych (PERI, DOKA)
  • Znajomość tradycyjnego modelu szalowania
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny

Nasza oferta

  • Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
  • Możliwość skorzystania z feriepenger – 12%
  • Pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w urzędach Norweskich
  • Zapewniamy ubrania robocze i narzędzia

Proces rekrutacji trwa od kilku dni do 2 tygodni i składa się z weryfikacji CV, krótkiej rozmowy telefonicznej z rekruterem oraz ewentualnym Skype interview. Poinformujemy Cię o zakończeniu procesu rekrutacji.