Cieśla konstrukcyjny – Norwegia – RÓŻNE LOKALIZACJE - start ASAP - atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja

Bergen , Bergen , Oslo , Bergen , Trondheim , Norwegia

Opis stanowiska

Dla naszych klientów na terenie Bergen, Oslo, Trondheim, Haugesund, Tromsø, Mo i Rana, Ålesund, Steinkjer poszukujemy cieśli konstrukcyjnych.

Do zakresu obowiązków będzie należeć:

  • budowa konstrukcji zewnętrznych oraz wewnętrznych na podstawie rysunku technicznego
  • prace zewnętrzne związane z elewacjami i docieplaniem budynków
  • różnego rodzaju prace wykończeniowe.

Wymagania

    • Od kandydatów oczekujemy:
      • Minimum 3 lat udokumentowanego doświadczenia zawodowego
      • Doświadczenia z Norwegii mile widziane
      • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub norweskiego
      • Pozytywnych referencji od poprzednich pracodawców
      • Motywacji do pracy

Nasza oferta

      • Zapewniamy:
        • Atrakcyjne wynagrodzenie
        • Możliwość pracy do 10 h dziennie na wybranych projektach
        • Długoterminowe projekty, z możliwością przedłużenia na kolejne miesiące
        • Pełną pomoc w zakwaterowaniu i organizacji formalności, związanych z wyjazdem
        • Dofinansowanie dojazdu do Norwegii 1500-2000 NOK
        • Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy, pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
        • Odzież roboczą oraz narzędzia

          Wymagane dokumenty:
          • CV
          • Potwierdzenie zatrudnienia - pisemne lub ustne
          Proces rekrutacji trwa od kilku dni do 2 tygodni i składa się z weryfikacji CV, krótkiej rozmowy telefonicznej z rekruterem oraz ewentualnym Skype interview. Poinformujemy Cię o zakończeniu procesu rekrutacji.