Blacharz samochodowy Norwegia

Lokalizacja

Oslo , Norwegia

Opis stanowiska

  • samodzielna naprawa samochodów osobowych po wypadkach (głównie blacharka samochodowa, a także elementy nadwozia, usuwanie wgnieceń, dziur i odnowienie skorodowanych obszarów)
  • wymiana i naprawa uszkodzonych paneli zgodnie z zaleceniami producenta, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i technik
obsługa specjalistycznych urządzeń np. promienników podczerwieni, ram do prostowania nadwozi, systemu pomiarowego

Wymagania

  • wcześniejsze doświadczenie w autoryzowanym serwisie– bardzo duży atut
  • wykształcenie kierunkowe
  • umiejętność pracy w zespole
umiejętność posługiwania się półautomatem spawalniczym

Nasza oferta

  • Umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym • Atrakcyjne wynagrodzenie - min. 210 NOK brutto/godz. (możliwe stawki 210-240 NOK, w zależności od kwalifikacji). 300 NOK dla osób ze specjalistycznym kursem. • Darmowy przelot do Norwegii do 1500 NOK • Długoterminowa i stabilna współpraca • Zwrot kosztów dojazdów do i z pracy (na wybranych projektach) • Umowa u klienta po 6 miesiacach