APN- Opieka nad Panią w Schiffweiler- 1667€ brutto/m-c* + premia noworoczna

Stawka

1 667.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Schiffweiler , Niemcy

Opis stanowiska

Praca: od 27-28.12. na 8 tyg.
Miejscowość: Schiffweiler (66578, Niemcy)
Wynagrodzenie: 1667€ brutto/m-c* + premia noworoczna
Opieka: nad Panią, która ma 88 lata. Choruje na demencję, ale jest bardzo pogodna i dużo się śmieje, choruje na osteoporozę. Porusza się z pomocą laski, ma do dyspozycji w domu balkonik i wózek inwalidzki, korzysta samodzielnie z toalety. Mieszka sama w domu jednorodzinnym z ogrodem.
Obowiązki: pomoc w czynnościach życia codziennego ( ubieranie, higiena, korzystanie z toalety, itd.), prowadzenie gospodarstwa domowego, gotowanie, sprzątanie, zakupy.
Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, osobna łazienka, TV, Internet, rower.

Wymagania

Wymagania: dobra znajomość j. niemieckiego, doświadczenie w opiece osób starszych, prawo jazdy.

Nasza oferta

Oferujemy:

  • ZUS od średniej krajowej
  • możliwość wyjazdu na niemieckich warunkach
  • zwrot kosztów podróży
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
  • formularz A1, karta EKUZ